מה חשוב ללמוד בשיעורי תופים?

מתופפים על שולחנות וסירים?

כנראה שאתם צריכים לעבור שלב לתיפוף על מערכת תופים.

תלמידים רבים אומרים לי שתמיד רצו ללמוד לנגן על תופים אך מצאו את עצמם רק מתופפים על שולחנות, כסאות, על עצמם ועל סירים, אך לא על מערכת תופים.

אמרו לי אנחנו רק חלמנו על זה אך פחדנו לממש לקיחת שיעורי תופים כי ידענו שמערכות התופים הם כלי נגינה מרעיש וכי לא נוכל להסתדר עם השכנים שלנו.

היום ישנם המון פתרונות לכך, החל ממערכות תופים אלקטרוניות ועד לכלי הקשה שונים.

שיעורי תופים מצריכים לימוד טכניקת נגינה נכונה המערבים את הידיים והרגליים בנגינה.

אני, כמורה לתופים מלמדת חוץ מהעברת הטכניקה בנגינה גם פיתוח שמיעה מוסיקלי הקשור להוצאת תפקידי התופים בשירים, מה שלרוב מורים לא ישבו אתכם בשיעור ו"יבזבזו" אתכם עליו.

רוב המורים נוטים לסמוך על התלמיד שיוכל לעשות זאת בעצמו אך לרוב אני נתקלת בצורך בהפנמת מערכת התופים גם בחלק הזה של עבודה עם שירים ולימוד הוצאת תפקידי התופים בצורה נכונה.

שיעורי תופים בנוסף לכך מצריכים הבנת ספירה של מקצבים שונים והבנת הקצב של השירים שעליהם אתם עובדים. דבר חשוב בלקיחת שיעורי תופים הוא גם הבנת שמיעה של קצב מסוים ותרגומו להכתבת תווים של הקצב. כך התלמידים מבינים יותר את משמעות הקצב המדובר ביצירה.

ליטל יוחאי- מורה לתופים בכפר סבא.

ליטל יוחאי

מוסיקה

שמי ליטל יוחאי, מורה לפיתוח קול ולתופים בכפר סבא ואני עוזרת לאנשים להיפתח יותר, לשפר את ביטחונם העצמי דרך לימוד המוסיקה ובו במקביל ללמוד ולעשות כיף וגם להפוך למוסיקאים מגניבים בעצמכם להופיע מול קהל אנשים הקרובים לכם ולפרוץ דרך קדימה! הנני בעלת ניסיון רב בלימוד ילדים נוער ומבוגרים כאחד. אני מורה לפיתוח קול ולתופים כבר 6 שנים. מנהלת הרכב קאברים שבו אני מנגנת על תופים. כותבת שירים, מלחינה, מתופפת בהקלטות, שרה בהקלטות. הוצאתי אלבום ראשון לשירים מקוריים שלי באנגלית, אשר הופצו לחברות הסלולר כשירי המתנה בארץ, אייטונס ואפל מיוזיק בארץ ובחו"ל.

ערי לימוד: הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, נווה ימין, רמת השרון, רעננה

מחירון: תשלום חודשי על כל חודש לאותו החודש ב 1 לאותו החודש עבור 4-5 שיעורים. תשלום ל 60 דקות או תשלום ל 45 דקות

צור קשר עם מנהל האתר