קרן של אור הדרך לגדול

Announcement

ד"ר מריה מונטסורי גילתה שהתנסות בסביבה עשירה בגירויים ואביזרים עשויה לפתח את התפיסה החושית והיכולות המוטוריות, לסייע לארגון המידע והידע לאחסונו ולהביא לתוצאות טובות יותר, עבור כלל הילדים ועבור ילדים עם לקויות למידה, עיכובים התפתחותיים וצרכים מיוחדים בפרט.נעים להכיר. שמי קרן. הנני בעלת תואר שני בחינוך ומתמחה זה שנים רבות בחינוך מונטסורי. בשנים האחרונות גברה בי ההבנה שהגיע השעה להחזיר את שיטת מונטסורי לשורשיה. למקום בו התחילה. לעבודה עם ילדים שזקוקים להוראה אחרת. הוראה מותאמת או ילדים עם לקויות למידה. ממקום זה, אני מקימה את המקום שלי, אשר יאפשר למידה רב חושית, מותאמת אישית ויציע הוראה מותאמת מונטסורי, הכנה לכיתה א', שיעורים פרטיים, וכל מי שזקוק לתמיכה קצת אחרת.

אודות

שם: קרן של אור הדרך לגדול

נוסד בשנת: 2019

מנכ''ל: קרן אשוש

נעים להכיר. שמי קרן. הנני בעלת תואר שני בחינוך ומתמחה זה שנים רבות בחינוך מונטסורי. בשנים האחרונות גברה בי ההבנה שהגיע השעה להחזיר את שיטת מונטסורי לשורשיה. למקום בו התחילה. לעבודה עם ילדים שזקוקים להוראה אחרת. הוראה מותאמת או ילדים עם לקויות למידה. ממקום זה, אני מקימה את המקום שלי, אשר יאפשר למידה רב חושית, מותאמת אישית ויציע הוראה מותאמת מונטסורי, הכנה לכיתה א', שיעורים פרטיים, וכל מי שזקוק לתמיכה קצת אחרת.

מה לומדים אצלנו

תחומי לימוד:
עברית - עברית יסודי,עברית חטיבת ביניים,עברית העשרה
מתמטיקה - מתמטיקה 4 יח"ל,מתמטיקה יסודי,מתמטיקה חטיבת ביניים,מתמטיקה 3 יח"ל,מתמטיקה 5 יח"ל,מתמטיקה מכינה,חדו"א,מתמטיקה אקדמיה,מתמטיקה לכלכלנים,אלגברה לינארית,חדו"א 2,חדו"א 3,אינפי 1,אינפי 2,משוואות דיפרנציאליות
הוראה מתקנת - הוראה מתקנת קריאה,הוראה מתקנת כתיבה,הוראה מתקנת חשבון,הוראה מתקנת יכולת כללית

צור קשר עם מנהל האתר