מורה פרטי גרמן מוסקמן

אודות

מורה מוביל לנגינה שסיים אקדמיה למוסיקה, בעל תעודת הוראה בהצטיינות יתרה, מלמד פסנתר אורגן גיטרה תופים דרבוקה חלילית בבית התלמיד.
בעל ניסיון רב של 20 שנה - מומחה בלמידה חווייתית.
58 הורים ותלמידים ממליצים בחום רב עליי בוידאו המלצות. אפשר לראות את זה בערוץ היוטיוב שלי (הקישור לערוץ נמצא פה). בערוץ אפשר להתרשם מהנגינות המקסימות של התלמידים שלי וגם שלי. 

כל התלמידים שלי נהנים מאוד מהשיעורים. השיעורים עוברים כחוויה שאי אפשר לשכוח אותה. השיעורים מועברים בצורה כיפית מאוד. התלמידים תמיד מחכים לשיעור הבא איתי בקוצר רוח. ויש כאלה אפילו שמתחננים ממני לעשות שני שיעורים בשבוע. אני מעודד מאוד את התלמידים שלי בשיעורים והולך עם כל תלמיד לפי הקצב שלו, לפי היכולות שלו, לפי טעם המוסיקלי שלו וגם לפי הרצון של כל תלמיד.

פרטים אישיים

שם: גרמן מוסקמן

שנת לידה: 1979

מין: זכר

אזור מגורים: בקעת אונו

מוסד לימוד: מוסד אקדמי אחר בחול

מוסד לימוד אחר: האקדמיה למוסיקה בחול

פרטי השיעור

טיפ לסטודנט:
יחד עם זאת כל התלמידים שלי מצליחים מאוד ללמוד נגינה כי אני בניתי חומר לימוד ייחודי ליכולות שונות של כל התלמידים: חלשים, רגילים, חזקים ובתוך כל אחד מהם בניתי רמות א, ב, ג. לכן כולם מצליחים אצלי. אני בניתי תוכנית לימוד מדהימה שמבוססת על היצירות ועל השירים הכי מפורסמים, הכי יפים והכי כיפיים בישראל ובכל העולם. ובעזרת השירים האלה אני מלמד טכניקות מסוימות ותירגולים מסוימים. כבר משיעורים ראשונים תלמידים יודעים לנגן בקלות הרבה שירים בלי מאמץ מהצד שלהם בכלל. וזה קורא בזכות תוכנית הלימוד הייחודית שלי שלקח לי לכתוב אותה 7 שנים. זה ברור שתמיד תלמידים יכולים לבקש ממני ללמוד את השירים שלהם ואני בכייף אעשה את זה כי ברגע שאני שומע שיר - אני כבר יודע איך לנגן אותו ואיך ללמד אותו בכל מיני רמות, ובאיזה דרך להסביר אותו לכל תלמיד ספציפי. חלק מהתלמידים שלי לומדים בכל השיעורים שלי רק את השירים שהם מבקשים ממני לדעת לנגן. והם מצליחים לנגן אותם נפלא כי על הבסיס של השירים שלהם אני גם מסביר את כל הדברים במוסיקה שהם צריכים לדעת כדי להצליח בהמשך לנגן את כל השירים בעולם אפילו ללא העזרה שלי. בשיעורים שלי גם אני מלמד את התלמידים שלי את הדברים הבאים: 1. מלמד לדעת להעשיר את הנגינה שלהם (מסביר את החוקים - איך לעשות את זה שתלמידים יוכלו לעשות את זה בעתיד בעצמם). 2. מלמד לשכלל את הנגינה שלהם (מסביר איך אפשר לעשות את זה). 3. מלמד לאלתר על כל שיר שהם אוהבים בסגנון המתאים לשיר לפי היכולת של כל תלמיד. 4. מלמד לנגן לפי השמיעה (שזה אפשרי לגמרי כי כל השירים בעולם מולחנים בחוקים מסוימים). 5. מלמד לבנות עיבודים מוסיקליים הכי יפים והכי מרשימים לליוויים בכל הכלים. (העיבודים יהיו נוחים מאוד ללמידה וקלים לביצוע). 6. כל דבר שתלמידים ממציאים - מלמד אותם לדעת לרשום את זה בתווים (זה ברור מי שירצה).

תחומי לימוד והתמחויות:
מוסיקה - גיטרה, פסנתר, אורגן, חלילית, תופים, כלי הקשה, מוסיקה עיבוד, מוסיקה תיאוריה, מוסיקה הלחנה, דרבוקה, אורגנית, קחון, פיתוח שמיעה

אזורי לימוד:
בקעת אונו, פתח תקווה והסביבה

ערי לימוד:
גבעת שמואל, גני תקווה, יהוד, סביון, קריית אונו, רמת אפעל, בני עטרות, גבעת שמואל, יהוד, סביון, פתח תקווה

מקומות שיעור:
בבית הסטודנט

משך שיעור:
45 דקות

צור קשר עם האדמין