מורה פרטי קרין ואסף קורצוייל

תחום לימוד

מתמטיקה
ביולוגיה
הוראה מתקנת
הכנה לכיתה א
חינוך מיוחד
לשון
עברית
תוכנות Office
שיעורי בית
מדעים

נא לא לפנות בימי שבת וחגים עבריים

מחירון

תלוי מיקום ומשך השיעור. מתחיל ב-120 ש"ח לשעה.

אודות

מי אנחנו?

קרין ואסף, זוג אנשי חינוך ובוגרי תואר ראשון בחינוך מיוחד.
קרין - מתמחה בהוראת מקצוע המדעים והוראת השפה. עסקה בעבר כמורת שילוב ומנוסה בהוראה קבוצתית, פרטנית ופרונטלית. עוסקת כיום בהוראה פרטנית עם צעירים ומבוגרים.
אסף - מתמחה בהוראת מקצוע המתמטיקה לתלמידי יסודי. עסק בעבר במשרות שילוב וטיפול, חלק בתכניות ביתיות וחלק במסגרות בית ספריות, עם תלמידים על הרצף האוטיסטי. מנוסה בהוראת המקצוע לתלמידים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית, תלמידים עם לקויות למידה ותלמידים מתקשים. עוסק כיום בהוראה פרטנית עם צעירים ומבוגרים ומורה מקצועי למתמטיקה בבית ספר יסודי באזור השרון.

מה אנו עושים?
אחת המטרות החשובות ביותר בתהליכי למידה היא הבנת המשמעות העומדת מאחורי התוכן הלימודי.
אחת הבעיות העיקריות שתלמידים שפגשנו סיפרו לנו (וגם ראינו בעצמנו בתוך המערכת) היא העובדה שמסבירים המון פעמים ”איך“ לענות על תשובה - אך לא מסבירים ”למה“.
זוהי תחושה מוכרת ושכיחה בקרב תלמידים רבים.

המטרה שלנו היא לגשר על פער זה ולעזור לתלמיד להבין את משמעות זו, את הרלוונטיות שלה לחיי היום יום ולהעלות את תחושת המסוגלות של התלמיד בתחום הלימוד בו הוא מתקשה.
היעדים בדרך למטרה זו שונים ומותאמים לצורכי התלמיד - לא כל אחד צריך את כל היעדים הבאים. למשל, בתחום השפה היעדים יכולים להיות: שיפור השטף ודיוק הקריאה, שיפור הכתיב והכתיבה (מבחינה אורתו-גרפית ומבחינה גרפית), אסטרטגיות להבנת הנקרא לשם התמודדות טובה יותר עם טקסטים ועוד.
בתחום המתמטיקה היעדים יכולים להיות:ביסוס שליטה בעובדות היסוד (חיבור וחיסור עד 18 ועובדות לוח הכפל), ביסוס הידע בעולם המספרים הרציונליים (שברים, מספרים הכוללים את הנקודה העשרונית), הבנת חוקים ויישומם בעולם המספרים ועוד.

איך אנו עושים זאת?
האמת היא שאין תשובה חד-משמעית. עם כל אחד מהתלמידים הדרך שונה וזאת משום ששכל אדם שונה בצורה כזו או אחרת מחברו. מה שכן קורה בכל הדרכים היא הבדיקה שאנו עושים עם עצמנו: האם הצלחנו להבין את הקושי הנקודתי שהתלמיד חווה מול דבר מסוים ואיך נוכל לעזור לו כדי להתגבר עליו.
אמצעי המחשה, ממשקים אינטראקטיביים, משחקי קופסה ולפעמים דפי עבודה רגילים לחלוטין ובהם טקסט שחור על גבי לבן - הכל יכול לעזור, הכל תלוי באיך עושים זאת!
יחד עם עבודה "טכנית" זו מגיעים המון רגש ואהבה לתחום החינוך וההוראה! אנחנו פשוט נהנים לראות אנשים מצליחים!

אז מה עכשיו?
מזמינים אתכם לקבוע אתנו פגישה/שיחה טלפונית ולהבין קצת יותר האם ואיך אנו יכולים לעזור. אנו מקיימים שיעורים בביתנו ובמקרה הצורך בבית התלמיד. אנו זמינים בעמוד הפייסבוק, בוואטסאפ ובמספרי הטלפון הבאים:
קרין - 052-683-8623
אסף - 052-559-5153

פרטים אישיים

שם: קרין ואסף קורצוייל

שנת לידה: 1991

אזור מגורים: נתניה והסביבה

מוסד לימוד: בית ברל

פרטי השיעור

תחומי לימוד והתמחויות:
מתמטיקה - מתמטיקה יסודי, מתמטיקה חטיבת ביניים
ביולוגיה - ביולוגיה חטיבת ביניים, ביולוגיה תיכון
הוראה מתקנת - הוראה מתקנת קריאה, הוראה מתקנת כתיבה, הוראה מתקנת חשבון, הוראה מתקנת יכולת כללית, אסטרטגיות למידה, הוראה מתקנת אנגלית
הכנה לכיתה א - הכנה לכיתה א חשבון, הכנה לכיתה א קריאה וכתיבה
חינוך מיוחד - חינוך מיוחד יסודי, חינוך מיוחד חטיבת ביניים, חינוך מיוחד תיכון
לשון - לשון יסודי, לשון חטיבת ביניים, לשון תיכון
עברית - עברית יסודי, עברית חטיבת ביניים, עברית תיכון, קריאה וכתיבה
תוכנות Office - Word, Power Point
שיעורי בית - עברית, אנגלית, חשבון, אחר
מדעים - מדעים - יסודי , מדעים - חטיבת ביניים

אזורי לימוד:
הוד השרון והסביבה, נתניה והסביבה, רמת השרון- הרצליה, רעננה- כפר סבא, שרון- מושבים

ערי לימוד:
הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, נווה ירק, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, אודים, בורגתה, בית הלוי, בית יהושע, בית ינאי, בית יצחק-שער חפר, בני דרור, גאולים, גנות הדר, הדר עם, חדרה, חופית, חירות, חניאל, ינוב, כפר הס, כפר ידידיה, כפר יונה, כפר מונש, כפר נטר, מעברות, משמר השרון, נורדיה, ניצני עוז, נתניה, עין ורד, עין שריד, פרדסיה, צור משה, קדימה-צורן, תל יצחק, תל מונד, תנובות, גליל ים, געש, הוד השרון, הרצליה, חירות, כוכב יאיר, כפר סבא, כפר שמריהו, רמת השרון, רעננה, רשפון, שפיים, תל- מונד, אלישמע, בני ציון, בצרה, הוד השרון, הרצליה, חרוצים, כפר סבא, משמרת, נווה ימין, נווה עוז, רמת השרון, רעננה, תנובות, א

מקומות שיעור:
אחר, בבית הסטודנט, בבית המורה

משך שיעור:
60 דקות, 90 דקות

צור קשר עם האדמין