אֶבְיָהדַּעַת

כתובת

בעל שם טוב 33 פתח תקווה

Announcement

אצלי אין דבר כזה לא להצליח! בהתחייבות מלאה!!

אני מורה המלמד באווירה צעירה וקלילה כבר למעלה מ- 10 שנים! כל תלמיד מצליח.


כבר למעלה מעשור שאני מלמד מתמטיקה, כימיה, פיזיקה ועוד.. אצלי כולם מצליחים! יודעים למה? כי אני קשוב לתלמיד! 


גם אני הייתי סטודנט והתקשיתי בתחילת הדרך... ובסוף השגתי שני תארים ראשונים- בפיזיקה ובביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. אם אני הצלחתי- כל אחד אחר יצליח! 


היום, לאחר שנים של לימודים ומאות שיעורים שהעברתי לאורך השנים, אני למוד ניסיון ויודע בדיוק היכן התלמיד צריך את החיזוק. שיטת הלימוד שלי התפתחה עם הזמן ותמיד מתפתחת ומותאמת בצורה אישית לכל תלמיד. 


אם את/ה הורה שקורא את זה, אני מפציר להקשיב גם לרחשי ליבו של ילדך- זהו המפתח להצלחתו הלימודית.. מה שאוכל להבטיח לך מצידי זה שהתלמידים שלי בידיים טובות.


כולי תקווה שדרכנו יפגשו ואוכל לסייע להצליח את דרככם הלימודית. שלכם, אביתר.

אודות

שם: אֶבְיָהדַּעַת

נוסד בשנת: 2021

מנכ''ל: אביתר נורי

כבר למעלה מעשור שאני מלמד מתמטיקה, כימיה, פיזיקה ועוד.. אצלי כולם מצליחים! יודעים למה? כי אני קשוב לתלמיד! גם אני הייתי סטודנט והתקשיתי בתחילת הדרך... ובסוף השגתי שני תארים ראשונים- בפיזיקה ובביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. אם אני הצלחתי- כל אחד אחר יצליח! היום, לאחר שנים של לימודים ומאות שיעורים שהעברתי לאורך השנים, אני למוד ניסיון ויודע בדיוק היכן התלמיד צריך את החיזוק. שיטת הלימוד שלי התפתחה עם הזמן ותמיד מתפתחת ומותאמת בצורה אישית לכל תלמיד. אם את/ה הורה שקורא את זה, אני מפציר להקשיב גם לרחשי ליבו של ילדך- זהו המפתח להצלחתו הלימודית.. מה שאוכל להבטיח לך מצידי זה שהתלמידים שלי בידיים טובות. כולי תקווה שדרכנו יפגשו ואוכל לסייע להצליח את דרככם הלימודית. שלכם, אביתר.

מה לומדים אצלנו

תחומי לימוד:
מתמטיקה - מתמטיקה 4 יח"ל,מתמטיקה יסודי,מתמטיקה חטיבת ביניים,מתמטיקה 3 יח"ל,מתמטיקה 5 יח"ל,מתמטיקה מכינה,חדו"א,מתמטיקה אקדמיה,מתמטיקה לכלכלנים,אלגברה לינארית,חדו"א 2,חדו"א 3,אינפי 1,אינפי 2,משוואות דיפרנציאליות
פיסיקה - פיסיקה יסודי,פיסיקה חטיבת ביניים,פיסיקה 3 יח"ל,פיסיקה 4 יח"ל,פיסיקה 5 יח"ל,פיסיקה מכינה
כימיה - כימיה חטיבת ביניים,כימיה 5 יח"ל,כימיה 3 יח"ל,כימיה פיסיקלית 1

צור קשר עם מנהל האתר