שיטת הלימוד

רקע - שמי גאי שמש, סטודנט לתואר ראשון במתמטיקה, בן 23. למדתי ברופין בתכנית מופת, שם הבנתי את החשיבות של הבנת החומר. לימדתי עשרות תלמידים, גם במסגרת התכנית של נחשון - בה ליוויתי מספר קבוצות תלמידים מתחילת שנת הלימודים ועד הבגרות.

מה בעצם אני מציע?
  • שיעורים פרטיים לפי המחירון לעיל עד בית התלמיד או בביתי.

  • הלימוד מתבצע עם לוח מחיק שאני מביא איתי.

  • השיעורים כוללים "שיעורים בית" - חידה, תרגיל, שאלה כלשהי לפיתוח החשיבה.

  • יהיו שיעורים שאני אשתמש במצגות, סרטונים וניסויים.

  • ליווי טלפוני במשך השבוע - לתלמיד יש את המספר שלי והוא מוזמן לפנות אלי בכל שאלה או בעיה, לאורך כל השבוע.

  • התלמיד מחוייב לשלוח לי לפני כל שיעור שאלות ספציפיות/רשימת נושאים שאיתם הוא מתקשה. דרך הוואטסאפ, כמה שיותר מוקדם יותר טוב.


שלבי הלימוד:
1. פגשיה ראשונית בבית התלמיד - שיעור מוזל - לפני השיעור נשב אני ההורים והתלמיד לשיחת תיאום ציפיות קצרה.
2. ביצוע שיעורים אישיים עם התלמיד
3. בסוף השיעור - שיחה של כחמש דק' שלי עם ההורה, כדי לדווח על מצב התלמיד, שיפור, נק' חוזק וחולשה וכד'.

גאי שמש

מתמטיקה
פיסיקה

שמי גאי שמש, סטודנט לתואר ראשון במתמטיקה. בעל ניסיון רב בהוראה פרטית במקצועות המתמטיקה והפיזיקה, החל משיעורים פרטיים כהכנה לבגרויות וסיוע בהבנת החומר, ועד ליווי של קבוצות תלמידים לאורך שנת לימודים שלמה עד שעברו בהצלחה את בחינת הבגרות. השיטה שלי ייחודית, ומבוססת על השרשת הבנה אמיתית ואינטואטיבית של החומר הנלמד, למשל כשמחשבים גודל כלשהו בפיזיקה או מחשבים אינטגרל במתמטיקה. ההבנה של התלמיד "מה" הוא עושה היא קריטית להצלחה, וזהו החלק שרובינו נופלים בו. אני מאמין בפיתוח החשיבה, היצירתיות והביקורתיות - שלושת התכונות החשובות ביותר לאדם הרוצה ללמוד ולהתפתח. כלים עצמתיים אלו הוכחו כיעילים פעם אחר פעם בהבנת החומר ובהצלחה ביישום שלו, גם מחוץ למסגרת בית הספר.

ערי לימוד: אבן יהודה, חדרה, נתניה, פרדסיה

מחירון: נתניה - בית המורה - 100 נתניה - 110 - שיעור ראשון 80 פרדסיה - 125 - שיעור ראשון 80 אבן יהודה - 125 - שיעור ראשון 80 חדרה - 140 - שיעור ראשון 100

צור קשר עם האדמין