העבודה המשותפת של המפיקים המוזיקליים והמלחינים

העבודה המשותפת של המפיקים המוזיקליים והמלחינים.

כאשר אתם מבקשים שירות בהלחנת שירים וכתיבת שירים מאולפני ההקלטות למיניהם, המפיקים המוזיקליים באולפני ההקלטות העובדים בשיתוף פעולה עם המלחינים יסבירו לכם את תהליך העבודה בכדי לקבל את המוצר הסופי ושתצאו מרוצים.

במאמר זה אני אסביר לכם את התהליך אותו תעברו מול המפיקים המוזיקליים.

אז לפני הכל, מהו בכלל תפקידם של המפיקים המוזיקליים?

תפקידם של המפיקים המוזיקליים הוא בעצם "להתערב" ביצירת השיר מבחינת הסאונד שלו, כלומר, הווליום של השיר, סגנון מוסיקלי של השיר מבחינת עיבוד מוסיקלי- כלי הנגינה המעורבים בשיר, קצב השיר, תפקידי התופים בשיר והגרוב של השיר והתחושה שנותנת למי שמקשיב לשיר.

איך הלקוח ואיך המפיק המוזיקלי רואה את השיר ואיך אתם רוצים שהשיר ישפיע על הקהל שמקשיב לשיר. אפשר להגיד שזוהי החלטה שיווקית ואומנותית כאחד שיש למפיק המוזיקלי.

אז פה אתם אומרים רגע..? איך זה מתקשר למלחינים בשיר?

המלחינים הם האנשים בעצם שיוצרים את המלודיה לשיר, כלומר הם קובעים איך ישירו את השיר מבחינת המנגינה של השיר שאתם תכירו. לפי החלטת המלחינים בעבודה משותפת עם המפיקים המוזיקליים וההשראה של המלחינים לשיר שיצרו המפיקים המוזיקליים יודעים בעצם לאיזה כיוון הולך השיר עצמו.

לאחר שבעצם יש לחן ויש עיבוד והפקה מוסיקלית לשיר שלכם כל שנשאר לעשות הוא להקליט שירה ואת כלי הנגינה השונים לשיר שלכם.

אחרי שסיימתם את ההקלטות המפיקים המוזיקליים לא סיימו את עבודתם, הם אמורים לשבת ולהקשיב לשיר- לנקות זיופים, לנקות רעשים לבנים לפעמים, ולסנכרן את הווליום בשיר בין הכלי נגינה והשירה, בשם המקצועי – מיקס ומאסטרינג.

לאחר שהמפיקים המוזיקליים סיימו לעשות מיקס ומאסטרינג לשיר שלכם.

השיר מוכן לשליחה אליכם ואתם יכולים להפיץ אותו לחברים, משפחה ותחנות הרדיו השונות.

ליטל יוחאי- הלחנת שירים

 

ליטל יוחאי

מוסיקה

שמי ליטל יוחאי, מורה לפיתוח קול ולתופים בכפר סבא ואני עוזרת לאנשים להיפתח יותר, לשפר את ביטחונם העצמי דרך לימוד המוסיקה ובו במקביל ללמוד ולעשות כיף וגם להפוך למוסיקאים מגניבים בעצמכם להופיע מול קהל אנשים הקרובים לכם ולפרוץ דרך קדימה! הנני בעלת ניסיון רב בלימוד ילדים נוער ומבוגרים כאחד. אני מורה לפיתוח קול ולתופים כבר 6 שנים. מנהלת הרכב קאברים שבו אני מנגנת על תופים. כותבת שירים, מלחינה, מתופפת בהקלטות, שרה בהקלטות. הוצאתי אלבום ראשון לשירים מקוריים שלי באנגלית, אשר הופצו לחברות הסלולר כשירי המתנה בארץ, אייטונס ואפל מיוזיק בארץ ובחו"ל.

ערי לימוד: הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, נווה ימין, רמת השרון, רעננה

מחירון: תשלום חודשי על כל חודש לאותו החודש ב 1 לאותו החודש עבור 4-5 שיעורים. תשלום ל 60 דקות או תשלום ל 45 דקות

צור קשר עם מנהל האתר