הטיפ היומי החשוב ביותר לכל אימון עבור מתופפים

בתור מורה לתופים בכפר סבא ומתופפת, אני יודעת שלמתופפים יש נטייה להתפרע גם באימונים וגם בהופעות לייב. הדבר הכי חשוב מבחינתי כטיפ יומי לכל אימון תופים שאתם עושים, הקליטו את עצמכם בוידאו כך שתוכלו לראות את עצמכם מתופפים, בזווית טובה שבה תוכלו לראות איך אתם מכים עם המקלות על התופים האם הזווית של המכות שאתם נותנים היא נכונה, האם אחיזת המקלות מתבצעת בצורה נכונה. האם אתם עוברים בין תוף לתוף בצורה נכונה.

כל הדברים האלו מאוד חשובים בכדי להימנע מהרגלים שאחר כך יהיה קשה להוריד אותם משולחננו. אין ספק שצריך רמת ריכוז מאוד גבוהה ושימת תשומת לב לכל דבר שאתם עושים בזמן שאתם מנגנים ומתאמנים. בשיעורי תופים בכפר סבא תוכלו ליישם ביחד עם המורה לתופים בכפר סבא את השיטה היעילה ביותר איך להתרגל ולתרגל את עצמכם בכל אימון ובכל הזדמנות שאתם מתופפים לשים לב לדברים הללו ומאיזו זווית צילום תוכלו לראות בצורה טובה את מה שאתם עושים בזמן הנגינה. כמובן שהמורה לתופים בכפר סבא ילמד אתכם איך לבצע זאת שלב אחרי שלב.

אני מציעה שתתחילו דווקא מטכניקות הבס ולאחר שתשימו לב רק לטכניקות הבס עם תרגילי בס וסנר ביחד תוכלו לשים לב יותר לשני הפעולות בו זמנית באימונים ובנגינה עם חברים.

לאט לאט תתחילו לשלב בנוסף אחרי זמן מה שעבדתם רק על הבס ועל הסנר את המעברים המדויקים בין הטמטמים לבין הסנר תוך כדי שימת לב לתנועת הידיים שלכם בזמן המעברים הללו.

אחר כך נסו לעבוד על הגרוב שלכם על ההייהט רק עליו ולאחר זמן מה לנסות לשלב גם אותו עם כל שאר התופים.

אחרי תקופה מסוימת אתם תמצאו את עצמכם מורגלים לשיטה הזו, אבל שלא תטעו, אתם תצטרכו לעבוד בשיטה זו באימון ובנגינה בצורה אוטומטית ולא לעזוב זאת כי אם תעזבו לרגע- תצטרכו להרגילכם מחדש לכך.

לכן, חשוב לקחת שיעורי תופים בכדי לעבוד בצורה יסודית יותר תוך כדי קבלת הנחיות ברורות איך להתאמן בבית ועל מה מהמורה לתופים שלכם.

 

ליטל יוחאי

מוסיקה

שמי ליטל יוחאי, מורה לפיתוח קול ולתופים בכפר סבא ואני עוזרת לאנשים להיפתח יותר, לשפר את ביטחונם העצמי דרך לימוד המוסיקה ובו במקביל ללמוד ולעשות כיף וגם להפוך למוסיקאים מגניבים בעצמכם להופיע מול קהל אנשים הקרובים לכם ולפרוץ דרך קדימה! הנני בעלת ניסיון רב בלימוד ילדים נוער ומבוגרים כאחד. אני מורה לפיתוח קול ולתופים כבר 6 שנים. מנהלת הרכב קאברים שבו אני מנגנת על תופים. כותבת שירים, מלחינה, מתופפת בהקלטות, שרה בהקלטות. הוצאתי אלבום ראשון לשירים מקוריים שלי באנגלית, אשר הופצו לחברות הסלולר כשירי המתנה בארץ, אייטונס ואפל מיוזיק בארץ ובחו"ל.

ערי לימוד: הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, נווה ימין, רמת השרון, רעננה

מחירון: תשלום חודשי על כל חודש לאותו החודש ב 1 לאותו החודש עבור 4-5 שיעורים. תשלום ל 60 דקות או תשלום ל 45 דקות

צור קשר עם מנהל האתר