לימוד אנגלית כשפה שניה (ESL - English Second Language)

לימוד שפות חדשות הן תמיד אתגר עבור כולם.

לפעמים זה נכפה עלינו, לדוגמא כאשר אנחנו עוברים לארץ חדשה, אבל זה לא תמיד המקרה.

ברוב המקרים, אנו צריכים ללמוד אנגלית כחלק מסל המקצועות האורגני, כבר מבית הספר היסודי.

 

ישנן שיטות רבות ומגוונות ללמוד שפות זרות בכלל, ואנגלית בפרט;

ביחוד בתקופה שלנו, שבה יש אוטוסטרדת מידע אינסופית, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, אנחנו נגישים למאגרי לימוד עצומים, בתשלום או ללא תשלום; יש אינסוף מורים ושיעורים ביוטיוב, בחיפוש מהיר בגוגל או ברשתות החברתיות ניתן להגיע לעוד המון ספקים מהארץ ומחו"ל שמסייעים בלימודי אנגלית כשפה שניה, ועוד דרכים רבות ומגוונות.

תמיד גם אפשר ללמוד עצמאית: יש אינסוף סרטים, סדרות ותוכניות מכל ז'אנר ותחום עניין, ניתן לראות וללמוד, ניתן לכתוב את הטקסטים שאנו שומעים, כמובן יש כמויות אינסופיות גם של חומר לקריאה (ולא רק לצפיה) ברמות קושי שונות.

 

בימינו אנו, שפות זרות בכלל ואנגלית בפרט הן חשובות מאד, הן להעשרת הידע נטו, הן להעשרה תרבותית, הן לפתיחת אפשרויות תעסוקה רבות נוספות, שאנגלית היא השפה השלטת בהן ועוד סיבות רבות שעשויות לתת מוטיבציה גבוהה ללימוד השפה האנגלית. 
עבודה רציפה באינטרנט דורשת אנגלית ברמה גבוהה, תכנות לסוגיו דורש ידע נרחב באנגלית, שיווק ברשתות החברתיות דורש אנגלית ברמה גבוהה, מסחר מקוון (ב-eBay ו-Amazon) דורש אנגלית ברמה גבוהה ואף יותר מזה, וכמובן שגם תחומים ותיקים יותר, כמו רפואה, ביולוגיה, מתמטיקה, פיסיקה ועוד - כולם דורשים אנגלית ברמה גבוהה, אם לא בתחילת הדרך הלימודית בהם - בוודאי בהמשך הדרך בלימודים גבוהים.

 

בהצלחה לכולם!

צוות הכיתה.

צור קשר עם מנהל האתר