5 כללי הזהב לבחור מורה פרטי

כולנו נתקעים מדי פעם; מי מול מתמטיקה, מי מול לשון, מי מול אנגלית... אנחנו לומדים הרבה תחומים במעט זמן, וצריכים להפנים נושאים מורכבים ומגוונים, ולפעמים פשוט אי אפשר לעמוד בקצב....
כלל א'-
לנשום ולהירגע! זה טבעי, זה נפוץ, אנחנו בני אדם וזה אך טבעי שניתקע.
כלל ב'-
כשמחפשים מורה פרטי, חשוב למקד את החיפוש לפי אזור גיאוגרפי; לא יעזור לנו אם מצאנו את המורה המושלם אבל 50 קילומטר מאתנו... לא בטוח שתהיה למורה נכונות להגיע, ואם בכ"ז תהיה לו, זה עלול להתבטא במחיר יקר מאד. מצד שני, אם נבוא אל בית המורה, נבוא עייפים ותשושים מהדרך ולא בטוח שנהיה כשירים כל כך לקלוט חומרים חדשים.
כלל ג'-
כימיה!! נכון, זה גם מקצוע בפני עצמו, אבל בהקשר הזה מאד חשובה הכימיה עם המורה; הרימו טלפון, נסו לקבל את הרשמים שבין השורות הנאמרות, נסו להתרשם מהזרימה ההדדית בניכם, האם הוא מצליח להתחבר למה שאתם אומרים? האם יש מענה? זה חשוב ביותר, כי הוא אמור לפשט לכם נושאים מאד מורכבים עבורכם, חשוב לראות שהשיחה זורמת.
כלל ד'-
ידיעת החומר; אם עברנו את המכשול הגיאוגרפי, וגם השיחה קולחת ומתגלגלת, איך כל זה יעזור לנו אם המורה לא יכיר את החומר? חשוב לברר זאת, חשוב לחשוף אותו לחומרים שאנו צריכים ללמוד עד כמה שניתן, לשלוח תרגילים או מבחנים במייל, לוודא שלמורה יש את כל מה שצריך בכדי לבדוק ולברר האם הוא באמת יכול לעזור כמו שצריך.
כלל ה'-
זמינות ופניות; אחרי שביררנו את הכל, הבנו שמצאנו את המורה הנכון, שיוכל באמת לעזור לנו, צריך לוודא שיש לו מתי לפגוש אותנו. אם לא היום אז מחר, ואם לא מחר אז מחרתיים, אבל חשוב לוודא שהמורה באמת זמין ויכול לפגוש אותנו בהקדם, כי אם לא נעבור על החומרים בהקדם נפתח פער מול הכיתה, וזה לא רצוי בכלל.

צור קשר עם מנהל האתר